Liigu edasi põhisisu juurde

Üks värav kõikidele keskkonnaandmetele

Keskkonnaportaal on avalik kaardirakendusega veebiportaal, mis koondab ja avalikustab eri andmekogudes hoitavaid keskkonnaandmeid. Keskkonnaportaal tagab keskkonnaandmete kättesaadavuse avalikkusele ning keskkonnaga seonduvate projektide teostamisel, planeeringute koostamisel ning otsuste langetamisel.

Keskkonnaportaali üheks oluliseks osaks on kaardirakendus, mis võimaldab erinevaid keskkonnaobjekte üheaegselt vaadelda, teha päringuid ning vajalikke kaardikihte alla laadida edasiseks töötluseks kaarditarkvaras.

Samuti saab Keskkonnaportaalis lugeda keskkonda ja kliimat puudutavat sisuteavet: selgitavad ja kirjeldavad teemalehed, andmeallikad, publikatsioonid, keskkonnanäitajad ja uudised.

Veebileht : keskkonnaportaal.ee

E-post : @email

Haldaja : Keskkonnaagentuur

Põhivaldkonnad

Kogu info, mida vajad põhivaldkonna kohta, on koondatud teemalehtedele koos teemakohaste uudiste, publikatsioonide, keskkonnanäitajate ning sisemiste ja väliste infolinkidega.

Andmed ja Kaart

Kaardirakenduse ja andmete detailotsingu kaudu leiab kõige olulisemad keskkonnavaldkonna andmed. Platvormil on avalikustatud mitmed andmestikud ja kaardikihid ning neid lisandub järjest ka juurde.

Keskkonnanäitajad

Põhilised keskkonnanäitajad, teise sõnaga keskkonnaindikaatorid on koondatud keskkonnanäitajate lehele. Need näitajad on olulised Eesti ja rahvusvahelise keskkonnapoliitika jaoks.

Publikatsioonid

Olulised avaldatud infomaterjalid erinevatest valdkondadest on koondatud publikatsioonide lehele, sealhulgas erinevad väljaanded ja ülevaated, keskkonnaanalüüsid, kaardilood ning uuringud ja aruanded.

Uudised ja sündmused

Kõige olulisemad ja aktuaalsemad uudised ühest kohast kätte. Lisaks saad kalendris hoida silma peale huvitavatel sündmustel.

 

Tagasiside vorm


Alloleva vormi abil saad anda tagasisidet keskkonnaportaal.ee teenuse, sealhulgas veebilehe sisu, kasutajaliidese ja tehnilise funktsionaalsuse kohta. Kogume kõik laekunud tähelepanekud ja vajadusel vastame neile.

Kui soovite vastust saada, lisage oma e-posti aadress. Kontaktandmeid ei kasutata turunduseesmärkidel ega edastata kolmandatele isikutele.

NB! Ära kasuta seda vormi teabenõude esitamiseks. Teabenõuet saab esitada avaliku dokumendiregistri keskkonnas.

 

Täitke vorm


Keskkonnaportaali tugi
Küsimuste ja probleemide korral võtke julgelt ühendust meie klienditoega.
E-post: @email
Avaldatud: 06.10.2023  /  Uuendatud: 11.10.2023