Liigu edasi põhisisu juurde
Keskkonnaagentuur | 27.07.2023

Keskkonnaagentuur avaldas oma blogis veekasutuse 2022. aasta aruande põhjal videoloo ja põhjalikuma postituse, kus tuuakse välja viis kõige olulisemat tähelepanekut veekasutuse tulemustest.

Valminud on veekasutuse 2022. aasta tulemuste aruanne, milles sisalduvad statistilise suunitlusega andmed veekasutaja vee erikasutuse kohta. Andmeid kogutakse iga aasta kevadel ning seejärel tehakse neist Keskkonnaagentuuri poolt kokkuvõtteid ja hinnatakse tulemusi.

Keskkonnaagentuuri juhtivspetsialist Timo Torp ütleb, et 2022. aasta aruande põhjal saab öelda, et  veeteenuse keskmine hind on iga aastaga kõrgem. „See on täiesti mõistetav, sest kvaliteetse ja nõuetekohase teenuse pakkumiseks tulebki ettevõtetel investeerida vee- ja kanalisatsioonisüsteemidesse. Jätksuutlikkuse tagamiseks uuendatakse olemasolevaid süsteeme ning luuakse ka uusi lahkvoolseid sademeveesüsteeme ja looduslähedasi lahendusi,“ selgitab Torp.

Lisa kommentaar

Restricted HTML

  • Lubatud HTML- märgendid: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Automaatne rea- ja lõiguvahetus
  • Veebilehe aadressid ja e-posti aadressid muutuvad linkideks automaatselt.
Samal teemal
Vaata kõiki