Liigu edasi põhisisu juurde

Maa-amet pälvis peresõbraliku tööandja kuldtaseme

Maa-amet 24.11.2022
inimesed seisvad trepil peresõbralikult

Raigo Pajula

Maa-amet sai kuldtaseme märgise usaldava ja toetava tööõhkkonna loomise, paindliku ja töötajate vajadusi arvestava tööaja korralduse ning töötajate tervisesse panustamise eest.

Maa-ameti peadirektor Tambet Tiits tõdes, et ametil on kuldmärgise üle väga hea meel. „Peresõbraliku tööandja programmiga liitumisel seadsime kuldmärgise pälvimise eesmärgiks ning selle saavutamiseks oleme sihipäraselt ja teadlikult panustanud,“ selgitas ta. „Meil on hea meel, et meie organisatsioonis on peresõbraliku organisatsioonikultuuri juurutamine vilja kandnud. Töötajate tööheaolu arendamine on järjepidev tegevus ning töötame selle nimel, et kõik inimesed, kes on valinud töökohaks Maa-ameti, tunneksid end siin hästi,“ lisas Tiits.

Kolmapäeval, 23. novembril toimus peresõbralike tööandjate tunnustusüritus, kus tööandjaid tunnustasid tervise- ja tööminister Peep Peterson ja sotsiaalkaitseminister Signe Riisalo. Peresõbraliku tööandja märgise sai 22 ettevõtet, asutust ja organisatsiooni, neist pälvis kuldtaseme 14.

Peresõbraliku tööandja märgise programmi on ellu kutsunud Sotsiaalministeerium koostöös Civitta Eesti AS-iga. Programm kestab 1,5-3 aastat, misjärel väljastatakse  organisatsioonile lõppmärgis, kas pronks-, hõbe- või kuldtasemel. Konsulteerimis- ja hindamisprotsess kätkeb endas tööelu erinevaid aspekte, alates värbamisest kuni töösuhte lõpetamiseni, hõlmates muu hulgas töötajate tunnustamist ja professionaalse arengu toetamist ning organisatsiooni hea töökeskkonna, suhtlemiskliima, organisatsioonikultuuri ja info liikumise tagamist. Lõppmärgise saanud organisatsioonidel tuleb iga kahe aasta tagant läbida järelhindamine.

 

 

Anu Ots
Maa-ameti avalike suhete nõunik
Mob 506 1790

Lisa kommentaar

Restricted HTML

  • Lubatud HTML- märgendid: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Automaatne rea- ja lõiguvahetus
  • Veebilehe aadressid ja e-posti aadressid muutuvad linkideks automaatselt.
Samal teemal
Vaata kõiki